טיפול בגזים בתינוקות

טיפול בגזים בתינוקות

 התינוק שלכם מתכווץ?
מכה ברגליו לכל הכיוונים ומנסה להתקפל תוך כדי צרחות?
מתעורר לעתים קרובות מידיי ונראה סובל מאד?
נרגע רק כשהוא על הידיים תוך כדי תנועת ערסול?

גזים בתינוקות (קוליקס) זו אחת התופעות היותר שכיחות אצל תינוקות, אך ישנם מצבים שהופכים את החודשים הראשונים של התינוק שלכם לסיוט. זה לא אמור להיות כך!

מערכת העיכול של התינוק המאוזן אמורה להסתגל תוך שבועיים שלשה ואם זה לא קורה כדאי לעזור לו כדי שהעניין לא יתפתח לאי שקט כללי, תינוק רגזן ובהמשך אפילו למעי רגיז.

טיפול בגזים בתינוקותבמשך השהייה ברחם העובר ניזון ישירות באמצעות הדם בתוצרי העיכול של אימו. לאחר הלידה מערכת העיכול שלו על כל האנזימים והפונקציות שלה, אמורה להבשיל כאמור תוך שבועיים שלושה. תינוקות בעלי מערכת עיכול רגישה, פיזית ונפשית, יסתגלו למעברים כאלה ואחרים בצורה איטית יותר שמלווה בסבל ואי נעימות רבה לתינוק עצמו ולשאר בני הבית.

כיצד טיפול הומאופתי בגזים בתינוקות יעזור?

הטיפול ההומאופתי יכל לאזן ולהחזיר את הרוגע והשקט על כנו. לאפשר לתינוק לעכל את המזון בצורה טובה ללא כאבים, לישון את השינה האופטימלית שכל כך נחוצה לתינוקות כדי לגדול.

כל תכשיר, גם אם הוא טבעי שתתני לו ירגיע את הכאב אבל לא ישנה את סף הרגישות שלו. לעומת זאת הומאופתיה, כמו בתופעות אחרות אצל תינוקות ומבוגרים, מביאה עימה טיפול כולל המותאם אישית לתינוק ואופיו כדי שיגדל מחוסן יותר וחזק יותר הן פיסית והן נפשית ולא יפתח סימפטומים כאלה או אחרים בכל שלבי המעבר שבמהלך התפתחותו.

נסיוני בטיפול בתינוקות וילדים מאפשר לי לאבחן באופן מדויק את הבעיה שגורמת אצלו להופעת גזים ולהתאים לכל תינוק באופן אישי תרופה הומאופתית אשר תענה על צרכיו הרגשיים והפיזיים כדי למנוע קשיים גם בהמשך.

טיפים נוספים להרגעת גזים בתינוקות

 

  • כדאי וניתן גם לעסות בעדינות את בטנו של התינוק עם או בלי שמן (שקדים נבט חיטה) כשהרגליים מקופלות לכיוון הבטן כדי להקל על תופעת הגזים בתינוקך.
  • אפשר גם להשכיב אותו על רגלייך כשהוא על בטנו עם הראש לכיוון הברכיים שלך לטפוח על גבו ולנענע בעדינות מצד לצד.
  • גם כדור פזיו יכל לעשות את העבודה ,כמובן שבזהירות רבה ובעדינות וליווי מוסיקלי אף פעם לא מזיק.

אין לחשוש מכך שמפנקים או מרגילים את התינוק לנשיאה בידיים.
מגע, חום ואהבה הם צורך בסיסי של כל תינוק.

לייעוץ טלפוני חינם בנושא טיפול בגזים בתינוקות חייגי 0508929668