פוליפים באף

הילד נוחר כמו מבוגר?
האף סתום הנשימה כבידה גם ביום?
נזלת וריור מרובים?

יש להניח כי הוא סובל מפוליפים באף ובוודאי המליצו על ניתוח.  למרות שניתוח כזה נחשב לפשוט הוא יכל לגרום לטראומה במיוחד בילדים רגישים. לכן לא פלא שאתם חוששים ומחפשים פתרון טבעי ונטול סיכונים או תופעות לוואי.

האדנואידים, שמכונים גם פוליפים או שקד שלישי, נובעים מגידול יתר של רקמה לימפתית בחלל האף והלוע . לרוב פוליפ זה חוסם את מעברי הנשימה ולכן הילד נושם בעיקר דרך הפה, השינה לא רציפה ולעתים גם הפסקות נשימה בלילה, הדיבור נשמע מאנפף, השמיעה נעשית לקויה ולפעמים  גם בונוס של דלקות אוזניים וגרון בשכיחות גבוהה.

זהו בהחלט מטרד שדורש טיפול ואם הייתם אצל רופא אף אוזן גרון וודאי המליץ לכם על ניתוח.

תחקיר מוסף "שישבת" בעיתון ישראל היום חושף: רופאים מבצעים בכל שנה אלפי ניתוחים וצנתורים מיותרים -מנתחים רק כדי להרוויח
פורסם ב: 25.04.2013 01:26http://www.israelhayom.co.il/article/85235

להומאופתיה קלאסית יש אלנטרנטיבה לניתוח פוליפים באף

טיפול הומאופתי קלאסי מותאם לכל ילד ולכל מטופל באופן אישי ולכן סיכוי גדול שכל ילד יקבל תרופה -רמדי שונה לאותה בעיה. הטיפול ניבחר בהתאם למכלול התמונה ולא מתמקד באספקט אחד של הבעיה ולכן אני מנסה לברר האם הבעייה החלה בסמוך לאירוע או שינוי שהילד עבר אפילו אם זה מעבר ממשפחתון לגן ואיך הוא מגיב לסיטואציות שונות, כיצד היה מהלך ההתפתחות שלו בשנה הראשונה ועוד .

לאחר שהילד נוטל את הרמדי ההומאופתית הוא נמצא במעקב במשך מספר חודשים עד שאנחנו רואים שהמצב הולך ומשתפר והאדנואיד קטן וניספג ברקמות. כך היה אצל דנה וכך גם אצל  מור ועוד ילדים רבים שקיבלו ממני טיפול הומאופתי ונחסכה מהם חווית הניתוח. יש לציין גם שבמהלך טיפול הומאופתי מתאזנים גם אספקטים נוספים כמו אי שקט, בעיות שינה ועוד.

חבל לחכות! תנו גם לילד שלכם את ההזדמנות להבריא בדרך הטבעית והנכונה. לייעוץ טלפוני חינם בנושא פוליפים באף חייגו 050-8929668